İkinci El Elektronik Ürün Satışı Sıkıntıları ve Çözümleri

Firmanıza ait elektronik ürün satışlarında teklif almak ve satış sonlandırılmasında bilgi paylaşımı eksikliği dolayısı ile sıkıntılar yaşanmakta.

Satış öncesi ve sonrası bu tür sıkıntıların yaşanmaması için satıcı tarafından alıcı firmaya net bilgiler verilmesi gerekiyor.

Alıcı firmalarında bilgiler doğrultusunda alımı gerçekleştirip yapmakla zorunlu oldukları sözleşmedeki maddeleri sözleşme yok ise sözlü eylemleri satıcı firmayı mağdur etmeden yerine getirme zorunluluğu bulunmakta.

Satılan ürünlerin firma bilgileri barındırma ihtimali olduğundan son derece ciddiyet gerektiren bir durum söz konusu olmakta.

-Bilgilerime ulaşabilirler mi ? (Lisanslı programlar sayesinde silinen verilere asla ulaşamazlar.)

-Bilgilerim kesinlikle yok edilecek mi ? (Bilgileriniz ulaşılamaz bir şekilde yok edilecek ve bu konuda bilgi edineceksiniz.)

-İmha edilmesi gereken ürünlerimiz imha olacak mı ? (video ve görsellerle gerektiğinde imha sırasında kendiniz görebileceksiniz.)

-Alıcı firmaya güvenebilirmiyim ? (Referanslar güvenceniz olacaktır.)

Firmamız bahse geçen konularda tecrübeli olup bu tür sıkıntıları yaşatmamak adına son derece öz verili bir şekilde faliyetlerine devam etmektedir.

http://www.atombilisim.com.tr

Nis, 18, 2018

0

SHARE THIS